G.News

Останні новини України та Світу

Довбик захопив лідерство у Ла Лізі за системою гол плюс пас

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Українець на 39-й хвилині віддав результативну передачу на Дейлі Блінда. Після цього в Артема Довбика стало у нинішньому чемпіонаті Іспанії 11 голів та 5 асистів. Це дозволило нашому форварду випередити Джуда Беллінгема з “Реалу” та захопити одноосібне лідерство за системою “гол плюс пас” у Ла Лізі. Добвика замінили на 67-й хвилині.

На той час рахунок у матчі був 3:3. За каталонців також забили Валері та Савіо. У мадридців хет-трик зробив Альваро Мората.

Перемогу “Жирона” вирвала у компенсований час, коли забив Іван Мартін. Каталонці набрали 48 очок та наздогнали “Реал”, який завершив перше коло чемпіонату на першому місці завдяки перевазі за додатковими показниками. “Атлетико” має 38 балів та йде третім. “Барселона” з аналогічною кількістю балів четверта.

Чемпіонат Іспанії

19-й тур

3 січня

“Жирона” – “Атлетко” 4:3

Голи: Валері, 2, Савіо, 26, Блінд, 39, Мартін, 90+1 – Мората, 14, 44, 54

Довбик пробився на лідерські позиції “гол плюс пас”

Артем Довбик продовжує вражати українських та світових футбольних шанувальників своїми результативними діями у Іспанії. Вже на 39-й хвилині матчу проти “Жирони” він зробив гольову передачу на Дейлі Блінда, чим зумів збільшити свою кількість асистів до 5 в поточному чемпіонаті.

Зараз Довбик має на своєму рахунку 11 голів та 5 асистів за системою “гол плюс пас”. Це дозволило йому випередити Джуда Беллінгема з “Реалу” та захопити лідерство в цій статистиці. Довбик знову продемонстрував стабільність та постійний прогрес у своїй грі, потрапляючи в лідери сезону в Ла Лізі.

Наступний матч, який очікує Артема Довбика, буде важливим для підтвердження його успіху в цьому сезоні. Є чимало обговорюваних питань: чи зможе він зберегти свою гольову форму, якими будуть його наступні виступи та як вплине ця успішна гра на його майбутнє в особистому та клубному плані.

Не можна не згадати про заміну атакуючого форварда на 67-й хвилині матчу. Це може вказувати на певні тактичні розрахунки тренера, або ж збереження форсмажору на майбутні зустрічі. Однак, заздалегідь важко сказати, як це може вплинути на нього та команду загалом.

Несподівана перемога “Жирони” над “Атлетико”

Поточний сезон в Іспанії продовжує дивувати своєю несподіваністю та непередбачуваністю. Одним з яскравих прикладів цього є матч між “Жироною” та “Атлетико”, в якому “Жирона” змогла здобути перемогу з рахунком 4:3.

Ніхто не очікував, що аутсайдер чемпіонату зміг вискочити з-під рамок очікувань та перемогти одну з найсильніших команд країни. Альваро Мората з “Атлетико” також вражає своїми навиками, забивши хет-трик у цьому матчі.

Але ближче до кінця матчу, коли рахунок був 3:3, “Жирона” змогла перехопити ініціативу та забити переможний гол в компенсований час. Це демонструє, що навіть авторитетна команда така як “Атлетико”, може бути уразлива та об’єктом неочікуваної поразки.

Таким чином, результат цього матчу може мати вплив на таблицю чемпіонату та розміщення команд у верхній частині. “Жирона” набрала цінні три очки, наздогнала “Реал” за кількістю балів та піднялася на друге місце.

Важливо зазначити, що “Барселона” з аналогічною кількістю балів розташовується на четвертій позиції. Ймовірно, боротьба за чемпіонство буде ще більш напруженою та непередбачуваною у наступних турах.

Джерело: espreso.tv