G.News

Новости которые вы искали

Главная страница » InStat: Ярмоленко – лучший игрок матча с Финляндией, Яремчук и Степаненко в тройке ᐉ UA-Футбол — UA-Футбол

InStat: Ярмоленко – лучший игрок матча с Финляндией, Яремчук и Степаненко в тройке ᐉ UA-Футбол — UA-Футбол

Андрія, звісно, вітаю, але це велика проблема збірної, що кращим гравцем (і не лише цього матчу) є пенсіонер… А за рік-два-три — ким грати?
Наші «молоді зірочки» на кшталт Циганкова та Шапаренка досі стабільністю не виблискують, і регулярно морозять відверту фігню. Обидва в цьому матчі обрізалися в простих ситуаціях. Відносно Матвієнка взагалі окрема розмова. Микола може в одному епізоді зіграти блискуче, а в іншому зморозити таке, що ні на який глобус не натягнеш… Конкретно в моменті з пропущеним голом це фактично був автогол Матвієнка, бо Пуккі (щоб йому какі) зіграв роль третьої штанги, від якої Колюня і забив. Матвієнка підвели 2 речі: 1 одноногість 2 психологія. В моменті з голом просився удар ПРАВОЮ ногою в напрямку лівого кута воротарського майданчика, куди був величезний порожній коридор. І мяч був під ПРАВОЮ ногою, тобто бити правою для Колі було зручно. Але він — лівша, і тому зробив зайвий крок, і пхнув мяча прямо від воріт, де було 3 гравці, включно із нашим. Не влучити в такий частокіл ніг було малоймовірно. А звідти друга проблема Колі: адекватність прийняття рішень. Він не міг не бачити хоча би переферійним зором, що перед ним кілька гравців. Якщо він навіть не бачив розстановку ліворуч від себе, то треба було просто діяти за загальним правилом — бити вбік від воріт, а не по центру. Нажаль цим відрізняються практично всі наші гравці: в ситуації скупчення перед власними воротами вони панікують, а не діють холоднокровно.

Димас1981 (Светловодск)

10.10.2021 в 15:45

Извини,случайно минусанул…ФСЬО по делу

Ответить

Source: news.google.com